اپلیکیشن پونز، بستری است جهت تبدیل فروشگاه اینستاگرامی شما به یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار. کافی است تنها با چند کلیک طبق دستور العمل بسیار ساده، صفحه اینستاگرام خود را فعال کنید تا کلیه پست­های شما در پنل فروشگاهی نمایش داده شود و پس از وارد نمودن اطلاعات تکمیلی (مانند قیمت، موجودی، سایز و… ) و تایید نهایی برای تمامی کاربران نشان داده ­شود.

شما به عنوان فروشنده در پونز حساب کاربری مخصوص همراه با درگاه متصل به حساب بانکی انتخابی خود را دارید که در آن می توانید کلیه محصولات قابل فروش و سفارشات خود را مدیریت کنید.

پونز علاوه بر فروشگاهی کامل یک شبکه اجتماعی نیز می­باشد که قابلیت لایک، درج کامنت و به اشتراک گذاری محصولات برای کاربران فراهم شده است.

در صورتی که حساب اینستاگرام ندارید، می­توانید محصولات خود را به صورت مستقل و مستقیم برای فروش در پونز تعریف و ثبت نمایید.

پونز این مکان را به شما می­‌دهد تا به صورت لحظه­‌ای از طریق چت داخل اپلیکیشن با مشتریان خود در ارتباط باشید.

پونـز یک بازار اجتماعی

پونز محل کسب درآمد اینترنتی برای فروشندگان با درگاه اختصاصی می باشد. پونز برای میلیون ها فروشنده و خریدار بستری فراهم کرده است تا در یک فضای مطمئن، راحت و ایمن خرید و فروش کنند ؛ همچنین  باعرضه محصولات با کمترین قیمت و حاشیه سود و عرضه محصولات با تنوع بالا شروع به کار نموده و تجربه ای عالی از خرید در بزرگترین و متنوع ترین فروشگاه ها را برای شما رقم میزند.

از دیگر قابلیت های پونز :

  • مشاهده لیست سفارشات
  • دنبال کردن فروشنده­‌ها توسط مشتری‌­ها و مشاهده محصولات
  • دسته­‌بندی فروشگاه‌­ها و محصولات
  • ذخیره محصولات مورد علاقه جهت دسترسی سریع­تر
  • جستجو محصولات براساس دسته بندی و ….
صاحب امتیاز دامنه آقای محسن زرکش می باشد.